fbpx

Žoga dēļi izturīgai, stabilai sētai

Drošība, vizuālā pievilcība un privātums – tie ir tikai daži no iemesliem, kāpēc nepieciešams savu īpašumu norobežot ar žogu. Ja meklē modernu un izturīgu risinājumu – žoga dēļi būs īstā izvēle! Izpēti VT TIMBER piedāvājumu un izvēlies piemērotāko savam īpašumam!

Sākums » Kokmateriāli » Žoga dēļi

Žoga dēļi VT TIMBER

Sētas iežogojums var būt dažāds – un koka dēļi ir viens no biežāk izmantotajiem veidiem arī mūsdienās. Pie mums pieejami:

  • dēļi žogam no skujkokiem – priedes un egles. Pēc vēlmēm tos iespējams pasūtīt dažādos garuma izmēros;
  • kalibrēti dēļi ar rādiusu 20 mm x 95 mm vai bez rādiusa 18 mm x 95 mm / 18 mm x 120 mm;
  • impregnēti žoga dēļi zaļā vai brūnā krāsā. Impregnēti dēļi ir izturīgāki laika gaitā;
  • rūpnieciski krāsoti dēļi, kurus uzreiz vari montēt žogu vairogos. Ja tiek izvēlēta šāda sagatavošana, dēļi tiek gruntēti un divas reizes no četrām pusēm krāsoti.
Priedes vai egles koka žoga dēļi

Daudzveidīgi dēļi žogam – izvēlies sev vēlamos!

Esam elastīgi, pieņemot klientu pasūtījumus – vari izvēlēties sev vēlamos dēļus ar piemērotāko apstrādes veidu, kas atbilst visām vēlmēm.

VT TIMBER koka dēļi žogam ir ar:

  • taisniem galiem – tie būs lieliski piemēroti gan horizontālai, gan vertikālai montēšanai;
  • noapaļotiem galiem – šāda izvēle piešķirs lielisku dizainu vertikāla dizaina dēļu žogam.

Kāpēc izvēlēties VT TIMBER?

Individualitāte

Cik klientu, tik vēlmju – mēs esam šeit, lai tās piepildītu! Mēs zinām, ka vēlamā žoga izskats var būtiski atšķirties dažādiem mājokļiem, tāpēc VT TIMBER radīsim to, ko vēlēsies tieši Tu!

Kvalitatīvs galaprodukts

Žogam jākalpo gadiem ilgi – lai tas notiktu, ir svarīgi izvēlēties kvalitatīvus izejmateriālus un tos pareizi apstrādāt. Izvēloties VT TIMBER, kvalitāte ir garantēta!

Ērtības

Straujajā un piepildītajā ikdienas ritmā ir svarīgi taupīt laiku. Paveic to ar VT TIMBER – pie mums Tev nepieciešams tik vien kā izvēlēties nepieciešamo un veikt apmaksu, par dēļu sagatavošanu, apstrādi un piegādi parūpēsimies mēs!

Dēļu žogs rada mājīgu atmosfēru īpašumam – ja vēlies to radīt paša spēkiem, sazinies ar mums, VT TIMBER! Pieredzējušie speciālisti izpildīs Tavas vēlmes un ieteiks labāko risinājumu, ja tas būs nepieciešams!