fbpx

Pirts dēļi

Atpūta pirtī – tas ir relaksācijas un sajūtu pilns piedzīvojums. Tieši pirts dēļi ar savu unikālo smaržu un estētiku ir viens no tiem faktoriem, kas nosaka, cik patīkama būs atpūta siltā pirtī. Ja meklē iekšējās apdares materiālus – ieskaties, jo mūsu, VT TIMBER, piedāvājumā ir ekoloģiski pirts dēļi!

Sākums » Kokmateriāli » Pirts dēļi

Pirts dēļi VT TIMBER

Karstums, mitrums – tie ir aspekti, kas jāņem vērā, izvēloties piemērotākos materiālus pirtij. Pirts lāvas un apdares dēļi ir jāizvēlas apdomīgi, lai pēc uzstādīšanas tie nemainītu formu, izmērus un izskatu. Izvēloties VT TIMBER, vari būt drošs, ka saņemsi atbilstoši apstrādātus kokmateriālus pirts iekšpusei.

VT TIMBER ir pieejami:

  • apses dēļi;
  • liepas dēļi;
  • alkšņa dēļi.
Apses, liepas, alkšņa koka pirts dēļi iekšējai pirts apdarei un lāvai

Apses dēļi – populārākā izvēle pirtij

Lai arī piedāvājums ir plašs, visbiežāk pirtīm tiek izvēlēti tieši apses dēļi savu pateicīgo īpašību dēļ. Apse izceļas, jo:

 

  1. neuzkarst līdz lielām temperatūrām – tādējādi vari būt drošs, ka, pieskaroties kokam ar ādu, nevarēs iegūt apdegumus;
  2. neizdala sveķus – tas ir raksturīgs lapu koksnes materiāliem un ir ļoti svarīgs pirtī, kuras temperatūra var sasniegt pat 100 grādus;
  3. ir ilgmūžīgs materiāls – apses koks nepieprasa specifisku apstrādi vai koksnes krāsošanu; tas nezaudē formu un nepūst gadu gaitā;
  4. ir viegli kopjama – ir svarīgi iekštelpas saglabāt tīras, un apses koks ar to izceļas, jo ēvelēti, gludi dēļi viegli ir kopjami, vien nomazgājot tos ar ūdeni, un tie ilgi saglabā savu sākotnējo izskatu.

Pirts apdares dēļu cenas VT TIMBER

ProfilsKvalitāteSugaMitrumsBiezums (mm)Platums (mm)Garums (m)Cena no (€/tm)
STPAAApse/melnalksnisKD12%15852.1 - 3.02.97
STPABApse/melnalksnisKD12%15852.1 - 3.02.46
KA lāvas dēlisAAApse/melnalksnisKD12%28952.1 - 3.05.93

Cenas norādītas bez PVN.

Kāpēc izvēlēties VT TIMBER?

Pieredze

VT TIMBER komandā ir pieredzējuši speciālisti, kas pārzina kokmateriālu sagatavošanas, apstrādes un transportēšanas specifiku un spēj piedāvāt kvalitatīvu galaproduktu klientiem.

Rūpes par klientu

Mums, VT TIMBER, galvenā prioritāte ir apmierināts klients, tāpēc īpaši rūpējamies par to, lai izpildītu pasūtītāja vēlmes.

Daudzveidība

VT TIMBER piedāvājumā ir dažādu lapu koku pirts dēļi, bet tas nav viss – iegādei pieejami visdažādākie kokmateriāli Tavām vajadzībām.

Ja plāno pirts būvniecību vai atjaunošanu – pasūti kvalitatīvus dēļus iekšējai apdarei no VT TIMBER! Sazinies un pasūti nepieciešamo!