fbpx

Līmēts kokmateriāls

Konstrukcijas, kas iegūtas no līmēta koka, ir izturīgs, kvalitatīvs risinājums būvēm. VT TIMBER piedāvājumā atradīsi līmētas koka būvkonstrukcijas saviem celtniecības un remonta darbiem.

Sākums » Kokmateriāli » Līmēts kokmateriāls

Līmēts kokmateriāls VT TIMBER

Līmēts kokmateriāls ir viens no labākajiem būvniecības materiāliem – tas nevainojami spēj noturēt apjomīgas konstrukcijas un elementus. Ne velti tā ir viena no izplatītākajām izvēlēm būvnieku vidū. Pie mums, VT TIMBER, pieejamas līmētas koka:

  • sijas;
  • brusas.

VT TIMBER iespējams pasūtīt līmētus egles vai priedes kokmateriālus, ņemot vērā nepieciešamību. Pie mums iegādāti līmētie kokmateriāli ir:

  1. izturīgi. Līmētās būvkonstrukcijas ir viegls un uzticams materiāls, kuram ir zems siltumvadības koeficients, kas nozīmē, ka ugunsgrēka gadījumā tās netiek deformētas;
  2. funkcionāli. Ņemot vērā, ka materiāli tiek līmēti, iespējams iegūt sev vēlamo izmēru un formu, kas nemainīs savu ģeometriju pēc uzstādīšanas.
Līmētas egles vai priedes koka būvkonstrukcijas

Līmētu būvkonstrukciju sagatavošana VT TIMBER

Līmētu kokmateriālu priekšrocības ir praksē pierādītas. Līmēti dēļi nereti ir izdevīgāks risinājums nekā metāla vai dzelzsbetona konstrukcijas, jo sastāda zemākas izmaksas, bet neatpaliek kvalitātē.

VT TIMBER līmētas koka būvkonstrukcijas tiek īpaši žāvētas, to mitruma līmenis nav augstāks par 10-16%. Ekspluatācijas laikā šīs būvkonstrukcijas nemaina formu un neplaisā.

Kāpēc izvēlēties VT TIMBER?

Kvalitāte

Mēs izmantojam īpaši atlasītus kokmateriālus, kas apliecina to augsto kvalitāti un nodrošinās paredzēto izturību gadu gaitā.

Precizitāte

VT TIMBER profesionāļu komanda nodrošina augstu precizitāti ikviena pasūtījuma izpildei, ņemot vērā katru klientu vēlmi.

Ērtums

Mēs sniedzam pilnvērtīgu pakalpojumu – sākot no koku zāģēšanas un žāvēšanas, līdz pat līmēšanai un piegādei Latvijas robežās un ārpus tās.

Būvē un cel droši – izvēlies kvalitāti par izdevīgu cenu, ko nodrošina VT TIMBER!